Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia

„Z drobiazgów życiowych, wykonanych wielkim sercem powstaje wielkość człowieka”. - kard.Stefan Wyszyński

Obiady

OBIADY 2023/2024

JADŁOSPIS  - Kliknij i sprawdź

Uprzejmie informujemy, że obiady szkolne będą wydawane od 11 września 2023r.

1. Rodzice chętni zapisać dzieci na obiady zobowiązani są do dostarczenia  nowej deklaracji obiadowej na rok szkolny  2023/2024 (poprzednia przestała obowiązywać dnia 23.06.2023).
2. Deklaracje dostępne są w sekretariacie placówki oraz do pobrania stronie internetowej szkoły. (poniżej)

Przypominamy, iż deklaracje obiadowe oraz ewentualne rezygnacje z obiadów należy tylko i wyłącznie  dostarczać do sekretariatu placówki. Dokumenty dostarczone w inny sposób lub do innych osób  (tj. przez nauczycieli, zostawione na portierni lub w zeszytach uczniów) nie będą rozpatrywane. W trakcie trwania roku szkolnego można zapisać lub wypisać dziecko z obiadów proszę pamiętać, iż takie deklaracje powinny wpłynąć maksymalnie do godziny 08:00 dnia od kiedy mają obowiązywać. Dokumenty dostarczone po godzinie 08:00 będą obowiązywały od następnego dnia.

Opłata za obiady w miesiącu wrzesień 2023r. wynosi:

ZUPA (15 dni x 3zł) 45zł
II DANIE + DESER (15 dni x 6zł) 90zł
ZUPA + II DANIE + DESER (15 dni x 9zł). 135zł

Rodzic zobowiązuje się do dokonywania wpłat na numer rachunku bankowego.

Dane do przelewu:
Szkoła Podstawowa nr 74 im. Prymasa Tysiąclecia
50-227 Wrocław ul. Kleczkowska 2
Nr konta: 15 1020 5226 0000 6802 0416 3820
W tytule operacji proszę podać: wpłata za obiady za miesiąc / imię i nazwisko ucznia / klasa

Nieobecność dziecka należy zgłaszać na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Do godziny 8.00 w dniu nieobecności dziecka. Zgłoszenia telefonicznie nie będą brane pod uwagę.

DEKLARACJA I REGULAMIN KORZYSTANIA Z OBIADÓW - KLIKNIJ I SPRAWDŹ

REZYGNACJA Z OBIADÓW -KLIKNIJ I POBIERZ